+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Apple letos na podzim představí nové iPhony, které se nebudou nijak výrazně lišit od těch stávajících. Příští rok se ale můžeme připravit na významnou změnu v úhlopříčkách.
Letos na podzim se podle posledních informací můžeme těšit na 4 nové modely iPhonů v úhlopříčkách, které nabízí i současná generace.
Bude mezi nimi i varianta mini, která není mezi zákazníky příliš oblíbená. Společnost dokonce v červnu předčasně ukončila výrobu iPhonu 12 mini. V případě 13. generace již proto bude výrobní kapacita značně omezena.
Podle neoficiálních prodejních statistik je největší zájem o iPhony ve verzi Max, a právě proto americký gigant změní svou taktiku.
Uznávaný informátor Ming-Chi Kua odhalil, že na příští rok plánuje Apple nabídnout iPhone Max i v základní variantě.
Můžeme se tak těšit na 2 základní a 2 Pro modely, oba s úhlopříčkou obrazovky 6,1“ a 6,7“.
Základní iPhone ve verzi Max by se měl prodávat za 899 dolarů (27 500 korun) včetně daně. iPhone 12 Pro přitom v současné době začíná na 34 000 korunách.
19. 7. 2021
Tinder představil novou hru s umělou inteligencí. Můžete si díky ní zlepšit své flirtovací schopnosti a naučit se...
17. 4. 2025
Ceny iPhonů by se kvůli nově zavedeným clům v USA mohly zvýšit až o 40 %. Tento krok by mohl výrazně omezit zájem o...
14. 4. 2025
Francouzský antimonopolní úřad uložil Applu pokutu ve výši 150 milionů eur (3,78 miliardy korun) kvůli funkci App...
9. 4. 2025
Britští vědci vytvořili technologii, která dokáže s vysokou přesností odhalit rakovinu kůže už v raném stádiu.
Společnosti O2 a TV Nova představily svou novou službu Oneplay, která oficiálně odstartuje už 10. března. Nhradí...
Vodafone představil přelomový set-top box. Kromě funkcí chytré televize nabídne i špičkové reproduktory, se kterým...