+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Podle posledních uniklých informací má Apple představit tři novinky 15. března 2016. Kromě nového 4 palcového iPhonu 5SE se dočkáme iPadu Air 3 a nových řemínků pro Apple Watch.
Server 9to5Mac informoval o nadcházející události, která má nastat 15. března 2015. Apple má představit dvě zásadní novinky a jednu nepodstatnou.
Představení nového iPhonu 7 se očekává až v září. Na jaře nás ale čeká představení očekávané novinky. Nový 4 palcový iPhone SE bude velikostně vycházet ze staršího iPhonu 5S, ale harware bude mít se současné řady 6S. Více jsme o novém iPhonu informovali v minulém článku.
Další novinkou by mělo být představení nového iPadu Air 3, který dostane hardware z nového iPadu Pro. Úhlopříčka 9,7" zůstane stejná. Nabízí se rozšíření 2 reproduktorů na 4 a podpora Apple Pencil. Měl by přibýt také Smart Connector pro připojení mobilní klávesnice Smart Keybord.
Nové Apple Watch přijdou až na podzim s novým iPhonem 7, ale v březnu má přijít významná akualizace softwaru a nové náramky. Objeví se nové barevné varianty gumových sportovních pásků, nové řemínky z dílny módního domu Hermès a také vesmírně šedá varianta pásku Milanese Loop. Apple by měl překvapit s novou řadou řemínků z dosud nepoužitého materiálu.
4. 2. 2016
AppleiPhonemobilní telefontablet
Francouzský antimonopolní úřad uložil Applu pokutu ve výši 150 milionů eur (3,78 miliardy korun) kvůli funkci App...
9. 4. 2025
Britský regulátor ASA zasáhl proti mobilním aplikacím, které obsahují reklamy zobrazující ženy nevhodným a...
5. 4. 2025
Apple čelí ztrátám u své streamovací služby. Navzdory miliardovým investicím do obsahu má mnohem méně předplatitelů...
25. 3. 2025
Společnosti O2 a TV Nova představily svou novou službu Oneplay, která oficiálně odstartuje už 10. března. Nhradí...
Vodafone představil přelomový set-top box. Kromě funkcí chytré televize nabídne i špičkové reproduktory, se kterým...
OpenAI vyvinula nový model pro kreativní psaní. Podle šéfa společnosti Sama Altmana je to poprvé, co ho výstup umělé...