+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Ministerstvo zdravotnictví zveřejnilo nový elektronický očkovací průkaz – aplikaci EZKarta. Nahradí covidovou aplikaci Tečka.
Aplikace EZKarta je už nyní dostupná v obchodech AppStore a Google Play. Pokud ale máte v telefonu ještě z covidových dob aplikaci Tečka, stačí ji jen aktualizovat.
EZKarta bude do budoucna sloužit jako elektronická zdravotní karta, ale nyní ji můžete využít jen jako očkovací průkaz. Najdete v ní záznamy o očkování od 1. 1. 2023 a informace o očkování na COVID-19.
Do aplikace se přihlásíte přes identitu občana. Kromě svých údajů si do ní můžete přidat i průkaz dalších osob.
Očkovací průkazku si zobrazíte přímo v aplikaci, ale můžete si ji stáhnout i ve formě PDF. Navíc ji můžete i přes QR kód sdílet s lékařem.
Do budoucna ještě přibydou funkce jako rozcestník MZČT, výpis z registrů NZIS a zobrazení mapy poskytovatelů zdravotních služeb.
V případě, že narazíte na problém při instalaci nebo u funkcí v aplikaci, můžete zavolat na staronovou linku 1221. Číslo dříve sloužilo jako covidová linka, nově vám na ni operátoři poradí s aplikací EZKarta.
Jak rychlý internet můžete mít u vás doma? Vyplňte formulář níže a hned to zjistíte!
Zadejte ulici, číslo popisné, obec a použijte našeptávač.
Máte na mysli nějakou z následujících adres?
Chci s ověřením dostupnosti pomoci od operátora.
Zanechte nám platný kontakt a operátor Vás bude kontaktovat.
23. 3. 2024
Britský regulátor ASA zasáhl proti mobilním aplikacím, které obsahují reklamy zobrazující ženy nevhodným a...
5. 4. 2025
Vodafone představil nové nástroje pro řešení technických problémů. Díky Vodafone Remote Assistant můžete sdílet...
1. 4. 2025
Google začal postupně spouštět nové funkce umělé inteligence Gemini Live. Ty umožní v reálném čase analyzovat...
28. 3. 2025
Společnosti O2 a TV Nova představily svou novou službu Oneplay, která oficiálně odstartuje už 10. března. Nhradí...
Vodafone představil přelomový set-top box. Kromě funkcí chytré televize nabídne i špičkové reproduktory, se kterým...
OpenAI vyvinula nový model pro kreativní psaní. Podle šéfa společnosti Sama Altmana je to poprvé, co ho výstup umělé...