+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Až do 15. ledna můžete u Vodafonu využívat zdarma neomezený internet. Navýšení FUP u mobilního internetu operátor poskytuje svým zákazníkům po dobu dvou měsíců.
Vodafone se poslední měsíce věnuje budování rychlého mobilního internetu. Podařilo se mu pokrýt Turbo internetem již 95% populace. Nyní firemní i nefiremní zákazníci mohou využívat neomezený internet a vyzkoušet si pokrytí 3G a LTE technologií. Společnost chce tímto krokem zjistit, jaké množství dat je pro jeho klienty ideální.
Nová nabídka operátora je doprovázena kampaní s heslem „Máme pokryto, volná jízda začíná“. Do kampaně se mimo jiné zapojí také krasobruslař Tomáš Verner. Neomezený internet mohou klienti Vodafonu využívat po dobu dvou měsíců. Akce odstartovala 13. listopadu a potrvá až do 15. ledna 2015.
Na nedávné tiskové konferenci se operátor pochlubil tím, že pokrývá 3G a LTE technologií 82% českého území. Během příštího roku chce pokrýt LTE technologií všechna města, ve kterých je v této chvíli 3G.
20. 11. 2014
Vodafone úspěšně otestoval rekordní přenosovou rychlost 400 gigabitů za sekundu na trase mezi Prahou a Ostravou...
10. 4. 2025
Vodafone spustil velikonoční soutěž. Až do 21. dubna si můžete zasoutěžit o praktické kuchyňské spotřebiče značky ETA.
8. 4. 2025
Vodafone představil nové nástroje pro řešení technických problémů. Díky Vodafone Remote Assistant můžete sdílet...
1. 4. 2025
Společnosti O2 a TV Nova představily svou novou službu Oneplay, která oficiálně odstartuje už 10. března. Nhradí...
Vodafone představil přelomový set-top box. Kromě funkcí chytré televize nabídne i špičkové reproduktory, se kterým...
OpenAI vyvinula nový model pro kreativní psaní. Podle šéfa společnosti Sama Altmana je to poprvé, co ho výstup umělé...