+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Již týden se potýkají zákazníci T-Mobile s technickými problémy v Nejdku (Karlovarsko). Velmi často se jednalo o ztrátu signálu. Když už se zákazníci dovolali, často neslyšeli volaného. Bezchybně fugnovaly pouze sms zprávy. Jak je to možné? Podle dostupných informací se jednalo o komplikace při běžné údržbě sítě.
Závada podle operátora měla být odstraněna již v úterý 25. září. Jak ale vyzkoušela řada zákazníků, s problémy se potýkali i po tomto datumu.
Podle vyjádření T-Mobile o plošné kompenzaci zákazníkům neuvažuje. Zákazníci ale mohou vadnou službu standartně reklamovat.
1. 10. 2012
Britští vědci vytvořili technologii, která dokáže s vysokou přesností odhalit rakovinu kůže už v raném stádiu.
Společnost Google nasadila do aplikace Zprávy AI model schopný rozpoznat nebezpečné zprávy. Novinka dokáže uživatele...
OpenAI vyvinula nový model pro kreativní psaní. Podle šéfa společnosti Sama Altmana je to poprvé, co ho výstup umělé...