+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Červený operátor v úterý spustil novou letní akci s názvem Datové prázdniny. Operátor rozdává mobilní data.
Zákazníci Vodafone mají možnost získat od 20. června 2017 do 31. srpna 2017 v aplikaci Můj Vodafone 2 GB mobilních dat. Akce se vztahuje jak na předplacené karty, tak i na hlasové tarify. Má však několik podmínek.
Nabídku lze aktivovat k opakovaným balíčkům ke kartě 150 MB dat a SMS v síti neomezeně FIX, 500 MB dat a SMS v síti neomezeně FIX, Komplet v síti FIX a Komplet do všech sítí FIX a 1,5 GB a SMS v síti FIX.
Nabídku dat lze aktivovat ke všem měsíčním datovým tarifům vyjma tarifů Mobilní připojení Turbo, Připojení bez kabelu/+, tarify Internet na doma (ADSL), Připojení na dlouho, Připojení na měsíc, Vodafone M2M Data a Připojení pro služby Standard/Premium, Připojení bez kabelu Naplno, Data Naplno 250 MB, Data Naplno 500 M, Data Naplno 5 GB, Data Naplno 10 GB, Data Naplno 20 GB.
Data je možné získat pouze jednou a platí pro aktuální a následující zúčtovací období. Kompletní podmínky akce najdete na webu operátora.
21. 6. 2017
Vodafone doručil 20 tisíc zásilek ve vratných obalech. NEKOnečné BOXy mají neutrální uhlíkovou stopu už po šestém...
11. 4. 2025
Vodafone úspěšně otestoval rekordní přenosovou rychlost 400 gigabitů za sekundu na trase mezi Prahou a Ostravou...
10. 4. 2025
Vodafone spustil velikonoční soutěž. Až do 21. dubna si můžete zasoutěžit o praktické kuchyňské spotřebiče značky ETA.
8. 4. 2025
Britští vědci vytvořili technologii, která dokáže s vysokou přesností odhalit rakovinu kůže už v raném stádiu.
Společnosti O2 a TV Nova představily svou novou službu Oneplay, která oficiálně odstartuje už 10. března. Nhradí...
Vodafone představil přelomový set-top box. Kromě funkcí chytré televize nabídne i špičkové reproduktory, se kterým...