+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Google po necelém roce příprav spouští novou službu Shorts. Uživatele přes ni mohou stejně jako na populárním TikToku sdílet krátká videa.
Krátká videa jsou hitem posledních let. Svědčí o tom i fakt, že TikTok, který se na takový obsah zaměřuje, je nejrychleji rostoucí sociální sítí na světě.
Vůbec první, kdo s nimi začal, je sice Snapchat, ale netrvalo dlouho a jeho funkce okopírovaly i další služby.
Nyní se přidává i YouTube, který spouští vlastní službu ke sdílení krátkých videí. Chce tak zaujmou mladé uživatele a konkurovat tolik oblíbenému TikToku.
Google na novince pracoval téměř rok. První informace o ní se objevily už loni v dubnu. A tento týden ji postupně začal spouštět.
Momentálně funguje v testovacím provozu pro část uživatel v USA a v Indii. Do budoucna by se ale měla rozšířit do celého světa. Pokud chcete aplikaci vyzkoušet už nyní, můžete ji nainstalovat přes soubor APK.
Shorts mohou mít až 60 sekund a vytvoříte je přímo v aplikaci YouTube. Zatím ale není dostupných tolik nástrojů pro úpravu jako třeba na TikToku.
3. 3. 2021
Tinder představil novou hru s umělou inteligencí. Můžete si díky ní zlepšit své flirtovací schopnosti a naučit se...
17. 4. 2025
Netflix zavádí na televizích širší nabídku jazyků titulků a dabingu. Chce tím podpořit sledovanost svých pořadů po...
16. 4. 2025
OpenAI chystá uvedení nových AI modelů, mezi nimi i GPT-4.1. Nová verze nahradí stávající multimodální model GPT-4o...
12. 4. 2025
Britští vědci vytvořili technologii, která dokáže s vysokou přesností odhalit rakovinu kůže už v raném stádiu.
Společnosti O2 a TV Nova představily svou novou službu Oneplay, která oficiálně odstartuje už 10. března. Nhradí...
Vodafone představil přelomový set-top box. Kromě funkcí chytré televize nabídne i špičkové reproduktory, se kterým...